Devojčica od 4 godine je pre mesec i nedelju dana imala upalu uha, popila je antibiotike i upala se smirila, ali još uvek ima sekret u uhu. Sve vreme uzima fluimucil 100 3 x dnevno, redovna toaleta nosa fiziološkim rastvorom, koristila je i aerius sirup zato što joj nosić non-stop curi. Trenutno koristi i marocena kapi ćekamo i rezultat brisa.
    Zanima me šta bi dalje trebalo da se radi s`obzirom da duži vremeski period u pitanju?
    Unapred zahvalna mama.