Poštovana,
    sestrin mali sada ima 11 godina (u devetoj je bio II stepen puberteta, tako su rekli na sistematskom) i leva dojka mu je malo otekla. Bradavica se nije uvećala, samo je oko nje otečeno, u polukrugu. On kaže da ga to nekada boli samo od sebe, a nekada na dodir. Nije je povređivao, niti mu je to bilo modro, ni crveno.
    Zanima me da li to može da bude od rada hormona, da neće možda da mu se pojavi ginekomastija? Da li treba da ga odvede na pregled ili da sačeka još neko vreme, jer on to ima oko mesec dana?
    Zavaljujem Vam se unapred