Postovani, zbog posla cesto sam na nogama, vec duze vreme imam bol u kolenima, vise na zadnjem delu kolena, sa one strane gde se savija. . . Bol se javlja vise pri hodu ili kad sedim sa savijenim nogama. . . Takodje cesto posle trcanja me bole kolena, nekad sa prednje nekad sa zadnje strane, a cesto i samo kad sedim duze u turskom sedu i slicno. . . . Kolena nisu natecena ali nekad ne mogu redovno ni da ispravim nogu od bola. Bol nije jako intenzivna ali se javlja cesto ili traje duzi period. Kao mala sam imala problema sa lucenjem hrskavice, koliko se secam bilo je viska, pa sam imala kao neke baloncice na zadnjem delu kolena, nemam vremena posetiti lekara ako nije bas hitno, pa mi je svaki savet dobrodosao, hvala unapred.

    Odgovoreno: 14. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Ono što mežete raditi bez pregleda lekara je da umereno vežbate, izbegavajte savijanje preko 90 stepeni u kolenu prilikom vežbanja i možete koristiti preparate za zaštitu hrskavice tipa jointace collagen