Radila sam dermoskopiju pre tri meseca i sve je bilo uredu, taj mladez je na butini. Pre dva dana sam primetila da je hrapav na jednom mestu, kao da je zagreban, i sad na tom mestu kao da se zaljustio al to je tanan sloj. Da li mislite da je to opasno

    Odgovoreno: 22. 10. 2012.
    • Poštovana,
      Ako ste u mogućnosti pošaljite sliku mladeža ili na ovaj sajt ili derktno nama na ors@orshospital. Rs
      ljuštenje na mladežu ne bi trebalo da bude ništa opasno. Bitno je da li je on promenio oblik, boju, veličinu.
      u principu, kada primetite razliku, treba otići kod lekara koji vas je pregledao na kontrolu. Ali polako, pošaljite
      sliku da vidimo o kakvom se mladežu radi.