Dobar dan imam 42god i u martu 2019 uradjena hitna PCI LCx sa implantacijom 1 DES.Za dalje,medikamentna terapija.8.05.2019 uradjen kontrolni eho srca EFLK 40%(u toku hospitalizacije 35-40%)Povremeno sam imao probadanje ugrudima.imam modrice po telu ali kaze kardiolog da je od midola ili od Briliqa. Status: Svasna,orjentisana,eupnoicna,acijanoticna.Glava i vrat b.o.Na plucima normalan disajni sumbez propratnih zvukova.Srcana radnja ritmicna tonovi jasni,bez sumova,TA 105/70 mmgh.Abdomenb.o.Ekstremiteti bez edema i deformiteta.Ocuvane pulsacije na perifernim krvnim sudovima. Dijagnosticki nalaz: EKG:sinusni ritam,fr 60/min,levogram,bifazan T u D3,R/s u V2. Predlozena terapija i zakljucak: 1)Cardiopirin 1x75mg,2)Brilique 2x90mg 3)Concor cor 1x1.25mg 4)Triplixam 5,5,2.5mg 5)Roxera 1x10mg 6)ntg pp. Jos pijem gluformin 3x500mg,xanax 0.5mg i seroxat 10mg

    Moje pitanje je da li mogu da pijem enzim Q10 kapsule pored ove terapije i mesavinu limun,djumbir,beli luk skuvan kao sirup.Hvala puno