Imam cudan osjecaj u abdomenu i oko srca nekad i mucninu,kao blagi bol i osjecaj da mi srce ne radi kako treba, propracen ponekad bolovima kroz lijevu ruku koji nisu jakog inteziteta.Radio sam pregled lekara i ekg kazu da je sve u redu,ali meni je isto.Mislim da sam mozda anksiozan.Pa me interesuje vase misljenje?

    Odgovoreno: 24. 01. 2020.

Komentari na pitanje: #161768

    • Hvala na odgovoru.Radio sam helcobacter i negativan je nalaz.Obavio jos neke preglede i samo su mi rekli da imam GERB i da je to od nervoze.Interesuje me moze li to da bude uzrok tog bola i osjecaja da mi srce ponekad kao lupi 'preekoci', Srdacan pozdrav