Na Stetoskopu lekari i stručni saradnici odgovaraju na najtraženija pitanja na Guglu. Ovo...
Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.
Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

Postovani radila sam nalaze na hiv Anti Hiv 1 i 2 i HBsAg 2 puta, NEREAKTIVNI su. Posle godinu dana sam uradila HBs Ag, HCV ukupna At, i Hiv 1+2(Ag/At) Na nalazu pise NEREAKTIVNA, ali su u zagradi vrednosti (0,210, 0,110 i 0,150) referentne vrednosti <1.000. Pozvala sam odmah laboratoriju otkud te vrednosti. Rekli su mi da je nalaz uredan i da ne brinem. Doktore molim vas za odgovor da li su ovo uredni nalazi i da li znaci zaista da nemam hepatitise b,c i hiv. Da li treba da ponavljam jos neke nalaze ili mogu zaista biti sigurna da nemam. Hvala lepo i oprostite na vremenu.
ne brinite, nalazi su negativni na te viruse