Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
Prof. dr Đorđe Jevtović - Specijalista infektologije

Prof. dr Đorđe Jevtović

Specijalista infektologije

O lekaru

Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.

Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

O lekaru

Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.

Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

Više informacija

Specijalizacija

Infektologija

Grad

Beograd

Jezici

  • Srpski

  • Engleski

Obrazovanje

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu

Osnovne studije.

Radno Iskustvo

Medicinski fakultet Beograd

Profesor.

Klinika za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu

Načelnik centra za HIV.

Pitajte doktora ili Stetoskop

Broj odgovorenih pitanja: 6054

  1. za ovog dečka koji je sav isprepadan zbog prostitutke --- kažeš da si se testirao na sve polno prenosive bolesti i negativan si, pa eto, super, dakle po tom pitanju možeš biti miran, a ako se ne osećaš dobro pa jednostavno počni da se osećaš dobro, ne opterećuj sam sebe negativnim mislima, okreni se nečemu pozitivnom, nečemu što te uveseljava, eto sam kažeš da već godinu dana si psihički opterećen, pa dokle ćeš tako? čemu to vodi???

    Odgovoreno: 11. 04. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      tako je

    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      ne čitam obskurne objave na kojekakvim platformama

  1. 240015-ja iskreno ne vidim ni jednu drugu mogucu bolest...na zalost...zao mi je samo sta mi bi da dopustim glupost sebi takvu kad takav nikad bio nisam...nzm.

    Odgovoreno: 10. 04. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      to što vi vidite je irelevantno

  1. 240007-Bravo ko god da ste....vecina njih i nema makroe tako da i ako saznaju neke od njih bi vrlo verovatno namerno i radile ,a vecina njih se i ne testira....Ja sam isti doktore,evo vec 15 mesec od tog odnosa meni i dalje u kontinuitetu nije dobro i nikad zdravstvenih problema ovakvih nisam imao pre te osobe,sve probao da nsdjem mimo nje i nista,stanje gore i gore...ja sam posle nje samo 3 nedelje doziveo SLUCAJ jakog gripa ili sta vec ,uz jaku upalu misica i grla,temperaturu,groznicu,jezu,malaksalost,osipi,povracanje ,posle 3, meseca od simptoma jake konfuzije glavobolje,osetljivost na svetlo ,do dan danas uzroke tegoba nisam naso,svaka cast čoveku koji je ovaj tekst napisao jer je itekako važan i takve osobe koje je naveo čovek trebaju biti pod katanac a ne da im se pruzaju svakakve mogucnosti ,,zarade",i da budu u prvom planu!Ja evo i dalje patim ,,znajuci"sta se sa mnom DESAVA a testovi negativni na sve polne bolesti hepatitis/sifilis/HIV ,jednostavno nemoguće,a stanje katastrofa izrazita malaksalost traje,afte,hronična me boli grlo,smrsao skoro pa 10 kg...koincidencija...ne bih rekao!Ali ovaj čovek je zaista u pravu po ovom tekstu!Sve ovo za mene je poražavajuće,medicina i ostalo,Jos da stupim u neki kontakt ne bi to niko normalan uradio sigurno posle svega i mislio da je sve ok kad nije!Jedno znam uzroke tegoba posle nje nasao nisam i detaljno sam pregledan mimo nje i nista!Neke od njih mozda to namerno i rade kako bi se osvetile ,,namerno povredila partnera"...Zbog toga je moje misljenje da prostituciju u Srbiji treba legalizovati upravo zbog takvih osoba ,da se detaljno one pregledaju,ako ne milom onda silom!Nisam nikakav teoretičar zavere ali sto se tice mog zdravstvenog stanja Mogo sam volu rep da iscupam pre te osobe....koja mj je posle odnosa rekla da je promenila 1000 partnera i pocela da se smeje(cisto sumnjam da od njih 1000 bas su svi bili zdravi)...Ajde njoj ne verujem nista ali vise ni medicini,ne pada mi na pamet da upropastim neciji život!

    Odgovoreno: 09. 04. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      ne dešavaju se greške u dijagnostici u kompetentnim ustanovama, kakva jeste ambulanta za HIV Infektivne klinike KCS

  1. 240007-s postovanjem doktore verujte mi takve osobe nećete ni naci,jer se ne testiraju,to im je biznis dok ne umru,namerno ugrozavajuci druge ljude!Cak i ako se neka testira kojim slučajem,i hoce da se leci mada svoj identitet nece otkrivati sigurno,nikad se nece otkriti cime se ona bavi/bavila...One iz svoje zlobi namerno prenose infekcije svojim klijentima ,cak i ako saznaju,jer su i one same zle!Ja uzroke tegoba naso nisam koje perzistiraju uporno i nece stati,a pritom znam sta se sa mnom DESAVA evo 15 meseci je prošlo meni je sve gore i gore,temperature koje traju 6 meseci,hronično me boli grlo,malaksalost,10 kg manjka,promenilo mi se telo za 360 stepeni, kako verovati medicini ,SLUSAJ ovog SLUSAJ onog trci tamo trci onamo,idi u kliničkom i apsolutno nista a meni je gore i bas ajde verovati njoj na osnovu svega nema Sanse ali trenutno ne verujem ni medicini,jer sam gotovo siguran od cega ona boluje...briga njih doktore za druge ne mare ,to im je posao dok ne umru!Jos im se pruzaju mogucnosti zarade onlajn+prostitucija ...cak i ako se pojedina leci sigurno ce reci da s ebavi prostitucijom hahaha ,,nece nikada" da izvinete lakse je siriti noge nego goreti na suncu ceo dan ,,bolestan"...a pitaj je odakle nekretnine ,auta,toliko para ,mozda prodaje hleba? 🤣🤣🤣Da se nasmejem na sve ove muke ali verujte mi da je ovo istina!Ali u pravu ste za to ,steci HIV je stvarno preče cete na loto dobiti nego steci HIV na Balkanu ,za to ste potpuno u pravu,ali eto i ,,neko" ga nazalost stekne!Bio sam,radio sam u Nemačkoj otisao Jos kao mlad sa 23 kako bi svojima omogućio bolji život,zavrsio fakultet,jednom prilikom gore sam video ispred kontejnera gore gde se Dev bave prostitucijom policiju koja od njih trazi dokumente da su one zdravstveno u redu i da se proveravaju!Sve ono sto se meni desilo je cista istina i i dalje sve traje,kszem nisam teoretičar zavere ali verovati medicini posle svega ,,malo je verovatno",zivi dok zivis i to ti je,samo mi je krivo sto me muci ,bolje preko noci i gotovo,da nemam simptome kao poneki po 10 godina!

    Odgovoreno: 09. 04. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      nije verovatno propustiti dijagnozu HIV infekcije, takoreći nemoguće, u bilo koj fazi infekcije

Prikazano 481-485 od ukupno 6054 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460