Na Stetoskopu lekari i stručni saradnici odgovaraju na najtraženija pitanja na Guglu. Ovo...
Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.
Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

238236-da li mislite da je dovoljno,proslo je 14.meseci od zadnjeg odnosa gde iskreno ne znam sta me zadesilo posle 3, nedelje i dalje ne znam?Radio sam i PCR na 8.5 meseci 1+2 u beo labu zbog hiva 2?Bio sam i na klinici za aids u Beogradu rekli su da je sve iskljuceno ,takodje vdrl/tpha,hepatitis B/ce negativni?ja i dalje ne znam da li da udjem slobodno u odnos sa devojkom,da nekom ne upropastim život..ja i dalje ne mogu ,pijem bromozepam i lexium u manjim dozama posto mi je zadnja stanica bila psihijatar(ponovo)?Ne znam kako ja da udjem u normalan odnos posle svega...Hvala doktore,zanima me Vase misljenje,da li je to sve ok?jer me plasi HIV 2. Jer period prozora za njega kažu neki ide 3/6 meseci (maksimalno )zato sto ne sadrži antigen p24(ima antigen p26) da koji se otkriva kod HIV-a 2.Zanima me da li je sve ok i da li da se opustim?Hvala
onak jekako je rečeno u ambulanti za HIV