Na Stetoskopu lekari i stručni saradnici odgovaraju na najtraženija pitanja na Guglu. Ovo...
Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.
Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

238596-znam da ste u penziji ali sve bi dao da me pregledate...na osnovu pregleda bi vidli da a1000% neceg ima,a i dodatne informacije,ovo nije moje telo ovo nisam ja jednostavno,subferilnost traje u kontinuitetu,afte hronicne na jeziku imam problema sa srcem,mucnine ,magla u mozgu...mnogo me je strah doktore jer znam neke stvari i sve je počelo od nje a 14 meseci negativan na polne bolesti...samo na osnovu pregleda bi vidli da 100% posto neceg ima ..smrsao sam 6 kilograma nista ne jedem,grlo hronično boli,sinusi nikad gori imunitet...i inf koje imam ...sve u kontinuitetu traje i definitivno je infekcija jer i brat ima iste simpt,otac imao dodire sa mojom krvlju...nikad čovek nije bio ovoliko bolestan...razne razne tegobe sve posle nje ali sve,ne mogu poslati slike a vidli ste slike afti i temperature koja traje 5 mesec,sad su osipi na ledjima mnogobrojni ,Grlo boli hronično ...toliko sam vremena potrosio manje vise para da nadju nesto i apsolutno nista...nista ovde nije u redu ,a anksioznost i stres definitivno nisu(toga mi je muka da mi pricaju kako je sve do glave)...
"nečega" ima, ali ja više nikoga, osim ukućana ne pregledam