Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
Prof. dr Đorđe Jevtović - Specijalista infektologije

Prof. dr Đorđe Jevtović

Specijalista infektologije

O lekaru

Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.

Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

O lekaru

Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.

Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

Više informacija

Specijalizacija

Infektologija

Grad

Beograd

Jezici

  • Srpski

  • Engleski

Obrazovanje

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu

Osnovne studije.

Radno Iskustvo

Medicinski fakultet Beograd

Profesor.

Klinika za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu

Načelnik centra za HIV.

Pitajte doktora ili Stetoskop

Broj odgovorenih pitanja: 6060

  1. 238596-znam da ste u penziji ali sve bi dao da me pregledate...na osnovu pregleda bi vidli da a1000% neceg ima,a i dodatne informacije,ovo nije moje telo ovo nisam ja jednostavno,subferilnost traje u kontinuitetu,afte hronicne na jeziku imam problema sa srcem,mucnine ,magla u mozgu...mnogo me je strah doktore jer znam neke stvari i sve je počelo od nje a 14 meseci negativan na polne bolesti...samo na osnovu pregleda bi vidli da 100% posto neceg ima ..smrsao sam 6 kilograma nista ne jedem,grlo hronično boli,sinusi nikad gori imunitet...i inf koje imam ...sve u kontinuitetu traje i definitivno je infekcija jer i brat ima iste simpt,otac imao dodire sa mojom krvlju...nikad čovek nije bio ovoliko bolestan...razne razne tegobe sve posle nje ali sve,ne mogu poslati slike a vidli ste slike afti i temperature koja traje 5 mesec,sad su osipi na ledjima mnogobrojni ,Grlo boli hronično ...toliko sam vremena potrosio manje vise para da nadju nesto i apsolutno nista...nista ovde nije u redu ,a anksioznost i stres definitivno nisu(toga mi je muka da mi pricaju kako je sve do glave)...

    Odgovoreno: 04. 03. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      "nečega" ima, ali ja više nikoga, osim ukućana ne pregledam

  1. 238550-evo doktore i tako bez dijagnoze 14.meseci ...a sve krenulo od te osobe,bas koincidencija,pored toga Jos mnogi simptomi sinusi,upala grla hronična,subferilnost,velike afte,mucnine,umor,spavam po 12 sata,lomi me virus očigledno,bakterija /virus sta je vise ni sami bog ne zna,izgubio 6 kg...ne jedem nista...bas treba verovati medicini 🤣🤦samo da mi ocu nista nije inace za mene me bas briga ,ne ide na bolje doktore samo na dole...sve infektoloske i mnogobrojne analize su iskljucene!Nema meni spasa...

    Odgovoreno: 04. 03. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      možda imate neku bolest koju prate razn simptomi, ali svakako su višestruko isključene polno prenosive infekcije, u kompravcu emate ništa

  1. 238550-evo slika i osipa na ledjima,doktore ,ja sam njoj sve reko Ocigledno joj apsolutno nista novo nije,a sta bi vam Jos pokazao pri pregledu,kada biste me pregledali sto bi izuzetno voleo,INACE znam da ste u penziji ,vidli bi ste da sam definitivno SLUCAJ za indfektologa jer su sva moguća oboljenja iskljucena...ovo je samo mucenje ,nista vise...na slici nisu(bubuljice). 😭

    Odgovoreno: 04. 03. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      banalni osip, folikulitis

  1. Dobar dan doktore, da li je rizik za sticanje hiva sledeća situacija. Naime, hodao sam na trim stazi posle trčanja, kada se neki čovek „očešao“ o mene kada me je mimoilazio. Nakon toga sam primetio da na rukavu šuškavca koji sam nosio, imam fleku koja liči kao na trag osušene sluzi (sekreta), kao kad neko obriše nos koji curi o rukav. Primetio sam posle toga i da je taj čovek često kijao i brisao nos dok je hodao stazom. Znam da nazalna sekrecija (kao i pljuvačka, znoj) nisu telesne tečnosti sa čijim kontaktom se može preneti hiv, ali sam opet uplašen šta ako se tek tako u prolazu obrisao o moj rukav, ili teoretski šta ako je u sekretu iz nosa bilo tragova krvi (što je malo verovatno, niti sam primetio da je bilo krvi). Ta fleka koja je ličila na osušeni sekret (trag sluzi) je bila samo na mom rukavu, nije mi koža ruke bila neposredno izložena njegovom dodiru, ali sam mojom rukom pipao taj rukav jedno vreme pre nego što sam primetio to, pa šta ako sam prstima pipnuo taj deo rukava. Srdačan pozdrav i hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 03. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      nije rizik

  1. Doktore koliko godina žive ljudi sa ne lečenim sifilisom?

    Odgovoreno: 04. 03. 2025.
    • Prof. dr Đorđe Jevtović

      vrlo dugo

Prikazano 596-600 od ukupno 6060 pitanja

ZAKAZIVANJE 063/687-460