Na Stetoskopu lekari i stručni saradnici odgovaraju na najtraženija pitanja na Guglu. Ovo...
Prof. dr Đorđe Jevtović, rođen 1953. godine u Beogradu, lekar-infektolog. Profesor je Medicinskog fakulteta i načelnik centra za HIV na Klinici za infektologiju i tropske bolesti u Beogradu. Dr Jevtović je objavio 208 publikacija kojima su obuhvaćene različite oblasti infektologije.
Prof. dr Đorđe Jevtović je u penziji.

Pozdrav , imao sam operaciju lijevog lakta Ugradili su mi dvije šipke nakon vađenja istih. Kroz neki period krenuo sam na fiz.terapije.. Tu nastaje problem , mislim tada sam uočio prvi put promjenu na rezu gdje su mi bili fiksatori . Vidio sam kao “grozd” na laktu . Javio sam se svom doktoru otvorio mi je ruku tj. rasjekao mi je taj kao grozd izvadio mi je gnojne čepiče, očistio ranu propisao antibiotike itdd .. Ima vec 8 mjeseci kako mi je ruka otvorena, .. ispijem antibiotike ,uradim bris ,po “dijagramu” dobijem nove antibiotike i sve tako ukrug . Vec 8. mjesec vodim borbu sa tom infekcijom. Sada mi govore da imam upalu te infekcije tako pokazuje CT nalaz. Opet mi je propisan antibiotik i upucen sam da radim ultra zvuk da “im” bude jasnija slika doktorima o mojoj situaciji. Imam 28 godina. Ako moze neko da mi pomogne savjet neki nesto svaka pomoć mi jebro dosla.. posto ispod pise kategorija pitanja ( Ortopedija , hirurgija , infektologija ) na znam sta da stavimm
isključivo je hirurški problem