POstovani,
na desnoj nozi, sa spoljasnje strane kod palca pojavila mi se izbocina, koja pulsira i boli. KOliko sam mogla da saznam, to je izgleda cukalj u pocetnoj fazi. Recite mi na koje progelde i kod koga da odem i da kako se to resava?
Poštovanje imam jedan problem. Već 3 nedelje imam bol u zglobu desne ruke bol je pri okretima u stranu kad uhvatim neki pokreti osetim tada i blazu bol u laktu. Kada stisnem saku imam blago udubljenje na tom mestu gde me tačno boli.
POstovani, na desnoj nozi, sa spoljasnje strane kod palca pojavila mi se izbocina, koja pulsira i boli. KOliko sam mogla da saznam, to je izgleda cukalj u pocetnoj fazi. Recite mi na koje progelde i kod koga da odem i da kako se to resava?
Hvala unapred.
Odgovoreno: 22. 06. 2026.Potrebno je da uradite RTG stopala u stojećem položaju. Sa snimkom se javite ortopedu.
Imam bolove prilikom hoda nesmetano do oko 50-ak metara na oba kuka i u donjem delu leđa
Odgovoreno: 22. 06. 2026.Potreban je pregled fizijatra ili ortopeda.
Izašlo mi na peti kao bradavice 2 meseca već imam. Bolove i kad hodam i kad gazim
Odgovoreno: 15. 06. 2026.Jeste bradavica. Može se ukloniti hirurški kiretiranjem.
Poštovani, da li se radi. PRP kolena za osobe starije od 75 godina i kakva su iskustva, ako se radi ? S poštovanjem, Dragan
Odgovoreno: 13. 06. 2026.Poštovani, može se raditi Orthokine metoda. Uslov je da je mehanička osovina kolena očuvana. Potreban je pregled uz RTG snimak kolena.
Poštovanje imam jedan problem. Već 3 nedelje imam bol u zglobu desne ruke bol je pri okretima u stranu kad uhvatim neki pokreti osetim tada i blazu bol u laktu. Kada stisnem saku imam blago udubljenje na tom mestu gde me tačno boli.
Odgovoreno: 13. 06. 2026.Tegobe koje imate liče na ono što se zove teniski lakat. Treba da se obratite ortopedu ili fizijatru.
Prikazano 1-5 od ukupno 1765 pitanja
Pregledajte odgovore po oblastima
Prijavite se
Dobro došli! Unesite svoje login podatke