1. Koji je antidepresiv najbolji za depresiju i paniku?

    Pitanje broj: #13281

    Znam da je teško dati odgovor, ali koji je po Vama najbolji antidepresiv za depresiju i panikusa najmanje nuspojava?

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #13281

    • Mojot psihijatar pravese eksperimenti so mene za da dojde do lekot sto ke mi odgovara. Pocnavme so Asentra,Elicea,Venflaksin,diasepam,leksilium,helekes ,dimitrin,flunisan ,mitrazalin,dulcevia. A propranolol 40 mg pijam na svoja raka zaradi esencijalniot tremor i socijalnata fobija..Blagodaram ODNAPRED.