1. Povišena sedimentacija eritrocita dijagnoza

    Pitanje broj: #166471

    Pre dva dana sam vadio krv zato što sam bolestan, i danas sam otišao po rezultate, krvna slika mi je odlična ali me brine samo Sedimentacija eritrocita ona je čak 45mm/h, da li je to zbog virusa nekog ili?

    https://photos.app.goo.gl/tUFWjdbxuVKszCmm6

    Odgovoreno: 08. 02. 2020.

Komentari na pitanje: #166471

    • Postovani Jedno pitanje Radila sam nalaz zbog kaslja .Cpr je 20.5 Brzina sed.eritrocita je 55 Dali je opasno.lp.

    • Poštovanje.Da li povišena SE može biti uzrokovana Hashimoto tireoiditisom (21/57)

    • Sendimentacija 110, eritrocita 5,51, leukocita 10.1, trombociti 331,crp manje od 5, limfociti 4,4. Imao sam koronu pre mesec dana. A nalaz je pre dva dana.