1. Pustule na dlanovima i tabanima

    Pitanje broj: #159582

    Interesuje me na šta ukazuje dijagnostika l40.3 pustulosis palmaris et plantaris in obs. Jako sam zabrinuta zato što sam u porodici imala osobe obolele od kancera i dijabetesa. Da li ova dijagnoza ukazuje na tako nešto?

    Odgovoreno: 18. 01. 2019.
    • Poštovana,
      Čudna neka, meni nepoznata dijagnoza. Pustule su izgleda u pitanju, a to ponajvše liči na neku kožnu bolest. Pošaljite sliku ako je imate. Da li osim promena na koži imate i druge simptome? Povišenu temperaturu,  ili nešto drugo?