1. Upotreba Butavate kreme i masti u lečenju psorijaze

    Pitanje broj: #139027

    Interesuje me mišljenje o Butavate kremi koja se koristi za psorijazu.

    Odgovoreno: 28. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #139027

    • Koliko puta na dan sme da se maze krema butavate i da li sme izlaganje na suncu?

    • Molim vas za konsultaciju o upotrebi kreme i masti BUTAVATE,. Kako se i koliko dugo koristi. Da li se smeju mesta izlagati suncu posle nanošenja. Potrebno mi je za sina koji ima 30 godina. Hvala unapred

    • Postovanje!imam psorijazu noktiju,mislili su da si gljivice,sad utvrdili da je psorijaza,mazem butavate ali nemam nista bolje.hvala

    • Imam psorijazu na laktovima i potiljku,koliko dugo sme da se maze krema Butevate...

    • Ristovic Aleksandra 22. 08. 2017.

      Koliko puta sme mast Butavate da se maže na dan? Hvala