1. Lečenje upale grla, sinusa i uha

    Pitanje broj: #135915

    Poštovani,

    Več mesec dana imam jaku upalu sinusa, upalu grla i oba uha u jakoj upali sa bolnim, otežanim gutanjem. Pijem lek Klindamicin, kapi u uši kapam Dehamentazon i kapi u nos stavljam Nafazol. Pored ove terapije, šta sve može da se uključi od antibiotika?

    Odgovoreno: 24. 03. 2015.

Komentari na pitanje: #135915

    • Već tri meseca se brinem za svoje uho. Sada već imam i šištanje, cvrčanje i pored kortikosteroida ne prestaje. Oslabio je i sluh. Postoji li neki delotvoran lek da ne izgubim sluh?