1. dr Srdjan Milićević zapaljenje srednjeg uha

    Pitanje broj: #149424

    Imam 20 godina. Prehladio sam se, malo me je grlo bolelo i imao sam osjećaj začepljenosti u uhu i bol na dodir. Sutradan je počelo zujanje u uhu. Otišao sam liječniku, prepisao mi kapi za nos (operil), rekao da mi se začepila eustahijeva tuba i da ce proći za 2-3 dana. Ništa mi nisu pomogle kapi i zbog toga sam otičao kod specijaliste orl. On mi je prepiso iste kapi i klavocin 1gr. Dijagnoza je bila negnojno zapaljenje srednjeg uha. Samo me iritra zujanje u uhu i bojim se da mi ne ostane duže pa me zanima vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 10. 11. 2016.

Komentari na pitanje: #149424

    • 12. dan jos mi zuji u uhu, danas sam snimao sluh i lekar mi je dao kapi maxitrol 3x3 7dana dg: catarrhus tuboty. Nije mi ništa rekao za sluh. Strah me je da zujanje neće prestat jer sam čitao o tinitusu.