Postovani, Zanima me terapija za hepatitis C,da li postoji program na infektivnoj klinici Kc NIs i sta je potrebno da bi se takva terapija dobila?Dosta smo culi i procitali o tim novim lekovima kao i da daju potpuno izlecenje.

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    • Ne znm šta je u Nišu dostupno, a  znam da mnogi pacijenti kupuju na "crnom tržištu" indijske generičke lekove, kao npr kombinaciju sofosbuvir/velpatasfir , koja se uzima 12 nedela i izlečenje je u oko 90% slučajeva