Poštovani doktore,interesuje me kada se testiranje na hiv smatra konačnim ako je rezultet negativan.Na internetu postoje različita mišljenja i to me poprilično buni.Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 12. 10. 2021.
    • sa novom generacijom ELISA testova se u okviru 4-6 nedelja od rizišnog kontakta, mogu otkriti HIV specifična antitela +i hIV antigen,a kadaje to negativno, testiraje je završeno, a intrnet kojekakve gluposti nudi