Postovani. Imala sam pse koji si bili bolesni. Nazalost ne znam koju su bolest imali, nisu vakcinisani, a ja sam se brinula o njima i nisam bila pazljiva dok sam brinula o njima. U pitanju su pulini, vole da kopaju, jedu sta stignu, piju vodu gde stignu, i love krtice i pacove.. Bili su u bolovima, nisu se pomerili s mesta kao ukopani su bili, dehidrirani, non stop su povracali vodu, apetit nisu imali i oslabili su jako. Veterinar im je dao neke vitamine i aminokiseline i polako su se oporavlja li. Potom su i meni krenuli simptomi bolovi u listovima u nogama, upala bubrega obostrana i jajnika, bolovi u zglobovima u rukama i misicima, i ispod rebara. Na koju bolest treba da se testiram? Jako bi mi znacilo Vase misljenje i odgovor. Hvala unapred! Svako dobro!

    Odgovoreno: 22. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185821

    • Posto nisam iz Beograda, da li mogu dobiti uput iz mog grada za ispitivanje u KCS u Beogradu od strane infektologa posto u Zrenjaninu se ne rade te analize? I da li bi mogla preporuka za nekog dobrog infektologa sa dobrim iskustvom u vezi te bolesti. Hvala Vam jos jednom. Srdačan pozdrav!