Postovani Dr. Petar Kon, pratim vas trud i sve oko Covida 19.

    Nego bi vam pokusao pomoci i tako nasaj zemlji Srbiji ako jos niste upoznati.

    Radi se da kod Nemacke lece pacijente na Respiratorima, i tu nije mnogo pomoglo normalno

    sa slauhom u grlo da se stavi prilikom lecenja, ustanovili su da tako ulazi jos vise bakterija u bolesno telo,

    pa su dosli na ideju da umesto slauha stave masku za disanje na cev. Sa time su uspeli i teske bolesnike da izlece i

    da se oporova. Prikazali su i jedan film na TV.

    Ako jos niste culi za to pobosljasenje, pokusajte i sami da nam nebi umiralo toliko teskih bolesnika.

    Ja vam se izvinjavam na vasam vremenu, ali ako je moguce da mi odgovorite dali vam je ta metoda poznata.

    Ja sam u Nemackoj evo vec 50 god. pa sam sa ovim hteo samo da pomognem nasom narodu, koji se nakon toliko godina

    ponivo digao iz VECITE PRASINE: sUPER

    Drugarski pozdrav iz Bremena

    Milutin Kovacevic