Poštovani doktore, problem koji imam sam mislio da je trenuno nesto prirodno, medjuim ovo traje možda godinu ili dve. Konkreno na polnom organu (na vrhu) imam bele sitne bubuljice.Usvari nisu bubuljice možda neki beli plikovi... Ne znam da li je to opasno i kako se leči? Inače me ne boli samo je estetski vidljivo i moja devojka blago oseca ove plikove tokom odnosa. Koja je to bolest ? Inače imam 25godina. Unapred hvala

    Odgovoreno: 05. 08. 2008.
    • Obzirom da to traje dve godine sigurno se ne radi o nekom ozbiljnom patoloskom stanju. Dok ne vidim promenu ne mogu reci o cemu se radi, kako to devojka oseti, to i za mene ostaje nepoznato. dr Vojinov