Zdravo, zovem se Jelena i imam 25 godina i jos od 99 patim od bubrega.Tada sam prvi put dobila bolove i ustanovili su mi pesak u desnom bubregu,ali posle svih lekova ja godima patim. Bar jednom mesecnoosetim peckanje pri mokrenju i to odmah saniram uvinim cajem a inace brusnicu svakodnevno koristim.Ranije sam imala i esherihiju ali sam je brzo uklonila.Medjutim u poslednjih par meseci poceo je bol i u levom bubregu i to ne traje malo nego zna i danima da tinja.Stalno radim urino kulturu i urin je sterilan.Da lu biste mi mogli reci sta dalje da radim? Unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.
    • Obzirom na prisustvo peska , potreban je UZ bubrega i nativni Rtg urotrakta te na osnovu toga proceniti da li neka vrsta kalkuloze mođe biti uzrok vaših bolova u predelu bubrega