Moj otac ima 73 god. Pre 6 godina mu je uradjena operacija debelog creva i tom prilikom mu je uradjena kolostoma .Sada ima problema sa mokrenjem.(Dg.Incontinentio urinae). PSA 1.3 Da li je ova bolest izleciva?

    Odgovoreno: 21. 03. 2007.

    • Potrebno je napraviti UZ bubrega bešike i prostate. nakon toga proceniti da li se eventualno radi o velikom zaostajanju mokraće u bešiku koji može biti uzrok prelivanja mokraće i pojave inkontinencije Ass. mr sci. med. dr Saša Vojinov