Postovani doktore, od pre oko nedelju dana imam nesto kao belicasti plik  ispod vrha glavica. Jedva je primetan i nemam nikakve smetnje osim sto  boli  kada nategnem kozicu do kraja kada je penis u erekciji. Mozete li mi reci  sta je u pitanju. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 10. 12. 2007.
    • Postoji mogucnost da se radi o virusnoj infekciji koja je izazvana herpes > virusom, ali je moguce i da se radi o iritaciji. Postrebno je uraditi AT u  serumu na herpes simpleks virus tip 2 dr Vojinov