Da li je u svakom slučaju neophodna ugradnja protezae kod Prijapizma. Kolikom je proteza trajna i može li bolest ponovo da se javi. Imam osećaj da netko želi da uzme novac, a da ne znam pravi rezultat lečenja.. Prvi put mi je izvršena punkcija sa više igala. ali nije do kraja izvršeno pražnjenje. Drugi put je izvršena intervencija po Winteru i bila je uspešna, ali prošla su 3 dana. Penis je još natečen od tih silnih uboda tako da ne znam u kakvom je stanju, a lekar mi predlaže ugradnju nekakvih proteza koje su veoma skupe . Molim Vas šta mi je činiti?
    Unapred zahvalan,
    Milorad Pejasinović

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Posledica prijapizma jeste pojava oziljka u penisu koji dovode do nemogucnosti erekcije. Ukoliko nemate vise erekciju ,opcija jeste ugradnja proteza koje bi vam omogucile da imate odnose. Nakon ugradnje proteza unistava se tkivo penisa i ne moze da se javi prijapizam,ali postoji mogucnost infekcije proteza kada se one moraju izvaditi. dr Vojinov