Poštovani,
    već nekoliko nedelja povremeno mi se javllja blagi bol i žiganje u desnoj slabini, koji se proteže do karlice. Sličan problem imala sam proletos, kada su mi ultrazvukom utvrdili da mi je desni ureter dilatiran i da imam mulj ili pesak u bubregu. Međutim, kada su se pre nekoliko nedelja javili slični simptomi otišla sam kod svog urologa, opet su mi radili eho bubrega, ovaj put piše da je nalaz u granicama normale, uzorkovanjem krvi i mokraće takođe ništa značajno nije moglo da se potvrdi, leukociti su bili prvo 9,5, pa 11,4, pa 10,6, a u mokraći epitel. Urinokultura mi je sterilna. Urolog me je poslao kod hirurga, a tamo su mi rekli da za sad nisam hirurški pacijent. Onda su me poslali kod ginekologa...ni tamo ništa. A mene i dalje bolucka i više ne znam šta da radim ni kome da se obratim. Nadam se da možda Vi imate neki odgovor.
    Hvala

    Odgovoreno: 18. 11. 2008.
    • Posto imate ves sklonost ka stvaranju kamenja, ta bol moze biti posledica pojave peska u urinu koji kada se pokrene da takve tegobe,ali jena UZ nalaz uredan. Uzimati sto vise tecnosti i ukoliko se nastave bolovi napraviti kontrolni UZ. dr Vojinov