Poštovani dr,
    Molim Vas za pomoć! Mom dečku s kojim sam u vezi 3 godine u toku odnosa je pukla kožica koja povezuje glans i prepucijalnu kožu ne znam kako drugačije da kažem. Malo je krvario i pecka ga. Već u toku današnjeg dana će se obratiti dok ali da li mi možete reći koliko je to opasno, da li će to srasti samo i postojili mogućnost pojavljivanja istog? Zabrinuta devojka.
    Unapred hvala i sve pohvale za stručni tim doktora koji nam pomažu i čine ovaj sajt jedinstvenim!