Postovani doktore, vec duzi period imam konstantan, tup bol u predelu penisa, tacnije levi deo penisa. Prilikom dodira osecam blag bol, napipam neku zilu koja konstantno pulsira. Nemam problema sa mokrenjem, niti osecam bol prilkom mokrenja. Pre 2, 3 meseca sam bio u klinickom centru kod urologa, rekao mi je da uradim analize. Uradio sam ih, sve je bilo u redu. Radio sam i cistoskopiju, takodje sve u redu, nije nista nasao, tako da u tom smislu sam zdrav. Ponekad me popusti, tj ne osecam bolove, ali se ponovo vrati bol i vrlo psihicki deluje na mene. Molim za savet, nadam se da sam vam objasnio moj problem. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 24. 04. 2012.
    • Poštovani,
      Tesko je reci o cemu se radi.
      ako na prethodnom uroloskom pregledu nije nista nadjeno za pretpostaviti je da
      organskih promena nema iako vi spominjete da pipate nesto. Moguce je da se radi o
      poremecaju senzitivne inervacije u predelu koze penisa/zahvata samo jednu polovinu/,
      pa pokusajte sa pregledom kod neurologa.
      mozda to moze da se prevazidje promenom nacina ishrane.
      mozete me kontaktirati preko meila: bocokic@gmail. Com
      obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.