Postovani. . Javljam se iz australije sydney. Problem koji imam je problem moga 3godisnjeg unuka dete uopste nije zainteresovano za hranu dosada je popijo vitamina jako puno bez uspeha dalje temperature su mu jako cesto prisutne38 do 39sada zadnjeoko mu se upalilo pa ima problema sa pisom malo malo neka upala navodim ikada nije pod upalama nejede jednostavno meso nikada povrce isto malo vitpixs posle za rucak testa bez icega vecera sve umalim jako malim kolicinama kao kada covek nesto hoce da proba kakvoje ja kao baka sam jako zabrinuta za njegovo zdravlje dete je rastavljenih roditelja i ja ga cuvam pa se stim vise plasim veliki pozdrav

    Odgovoreno: 29. 03. 2012.
    • Poštovana,
      Problem koji vi imate sa unukom je pedijatrijski.
      predlkazem da unuku uradite bris guse i pregled stolice na parazite.
      rezultate posaljite na moj meil: bocokic@gmail. Com
      unuku za sada dajte samo omega 3 nezasicene masne kiseline i ukinite mleko iz ishrane.