Postovani, ugao mog penisa u punoj erekciji u odnosu na stomak je poprilicno ostar. Prilikom odnosa izuzetno smeta jer ne mogu da taj ugao povecam (u odnosu na stomak da bude po 90 stepeni) . Pri svakoj iole nagloj promeni polozaja oseti se bol, jer ne moze normalno da se sa njim "manevrise". Samim tim broj poza se u toku odnosa drasticno smanjuje pa izaziva negodovanje i nelagodnost partnerke a i moje naravno. Kakve metode sve postoje, ako postoje, da se sam koren penisa ucini elasticnijim ili bilo sta slicno, jer prilikom drzanja penisa u uglu od 90 stepeni, erekcija se momentalno smanji i na kraju potpuno izgubi? Hvala unapred

    Odgovoreno: 18. 02. 2012.

Komentari na pitanje: #94817

    • Postovani, gde je odgovor na ovo pitanje? Moze link? Hvala.