Postovani, ponekad mi se zna javiti kad imam nuzdu na wc skoljki ili nekad samo od sebe da mi izađe malo sperme (zamrlja mi gaće) u toku dana pa me zanima što je to, nije mi to jasno dal je to neki visak ili bi se trebao zabrinuti. . . . Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 01. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se radi o prostatoreji kao posledici hronicnog prostatitisa.
      tvrda stolica istiskuje sekret prostate.
      potrebno je ispitati bakterioloski sekret i spermu a potom leciti.
      takodjer treba regulisati i stolicu.
      za vise mi se mozete obratiti.