Na cistoskopiji zaradio norganeli morgau antibiotici ukljucujuci i inipenem nisu dali rezultat 4 meseca kasnije bdez antibiotika mokraca je svakog jutra bela u toku dana se poboljsa stanje dos slrdrceg jutra sta preduzeti i dali je to normalno ocekivati tako stanje nemam temperaturu

    Odgovoreno: 23. 11. 2011.
    • Poštovani,
      Morganella morgani je gram negativna bakterija. Nalazi se u flori digestivnog trakta. Tipicni je predstavnik oportunisticke klice, sto ce reci da izaziva infekcije kod imunodeficijentnih osoba.
      infekcije su cesce posle odredjenih intervencija, kao sto je slucaj kod vas i kod alkalnih mokraca.
      zakljucak se iz ovoga izvodi da prvenstveno morate raditi na podizanju imuniteta pravilnom ishranom,
      izbegavanjem stresnih situacija, uzimanjem biljnih preparata.