Poštovani doktore! Već oko mjesec dana imam na desnoj strani ispod samog slijepog crijeva uz polni organ oteklinu koja se nekad javi izraženo nekad se povuče ali ne sasvim. . . . Uz to svako jutro poslije dorucka imam mučninu i proljev ali ne povraćam, a sam proljev praćen je srednje jakim bolovima u donjen dijelu stomaka. . . Nakon stolice sve se smiri i ok sam ponovo do sutra ujutro. . . Kasnije sko imam stolicu normalna je samo malo sluzava. . . . Prije sedam dana pojavili su mi se i jači povremeni bolovi u srdenjem donjem dijelu stomaka iznad samog polnog organa, a mokrenje ide sporo. Šta bi to moglo da bude?

    Odgovoreno: 22. 08. 2011.
    • Poštovani,
      Izraslina desno koja se povremeno gubi je najverovatnije preponska kila.
      bol u korenu penisa i otezano mokrenje je verovatno od upaljene prostate.
      za probleme sa stolicom morate kod gastroenterologa.
      sve u svemu morate na preglede.