Postovani, imam jednu manu jos od kad sam bio mali i resio sam da se o njoj raspitam da vidim da li to moze da se izleci. Kao mali imao sam operaciju spustanja desnog testisa, i kada sam porastao primetio sam da oni nisu iste velicicne, levi je normalne a desni je ostao mali. Kod mene "sprava" odlicno funkcionise, ne boli ili tako nesto i nemam problema sa mokrenjem. Jedino sto mi smeta je izgled. Da li to moze nekako da se izleci? Hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2011.
    • Poštovani,
      Obicno su nespusteni testisi manji i manje kvalitetni od onih koji su se
      normalno spustili u skrotum.
      to ne mora da vas brine jer je drugi testis normalan i on vrsi posao.