Postovani, patim od stalnih urinarnih bakterijskih infekcija poslednjih 6-7 godina. Tegobe sam imala i pre 20-ak godina ali su se od pre 6-7 godina ove tegobe gotovo stalne. Najcesce je bakterija e. Coli, enterococcus,. . . Stalno sam pod antibioticima i to je pocelo da narusava moje zdravlje ozbiljno. Bolujem od multiple skleroze od 1993. Godine i imam problema sa mokrenjem. Tokom noci i ujutru imam probleme sa nemogucnoscu potpunog praznjenja mokracne besike, a u toku dana sa inkontinencijom. Sta da radim da ovaj problem resim jednom za svagda?

    Odgovoreno: 12. 06. 2011.
    • Poštovana,
      Osnovni problem je vasa osnovna bolest i staza urina koja je rezultirala infekcijom.
      na ovom mestu ima mnogo pitanja vezanih za infekciju eserihijom koli, pa ih iscitajte da
      vidite princip pristupa i lecenja.
      osnovno je ne insistirati na potpunoj eradikaciji jer ona nije najcesce moguca. Drugim recima antibiotici samo kada moraju.