Postovani doktore! Hvala vam na brzo odgovorenom pitanju. Medjutim djevojcica je uradila jos jedan pregled ivu. Sada je upucuju na operaciju. Saljem vam nalaz: rtg nalaz govori u prilog pijloutericne strikture uz ekstaziju sabirnog kanalnog sistema lijevog bubrega i uredan ostali nalaz. Da li ste jos uvijek pri misljenju da ne treba operacija i bi ipak trebala na osnovu jos ovog nalaza. Odgovorili ste mi 19. 10. 2010. Pod rednim brojem 4332. Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 02. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Molim vas, najmerodavniji su oni doktori koji imaju dete i sve nalaze ispred sebe.
      ja sam na osnovu vasih pisanja dao procenu, koja verovatno ne odgovara realnosti.
      ne smete biti u dilemi.
      mislim da vam je najbolje da pokupite sve nalaze i sa detetom da odete kod
      najeminentnijeg decijeg urologa za jos neko misljenje.