Postovani, zanima me da li cialis pomaze ili je to samo resenje koje nije dugorocno, da li postoji mogucnost da mi povrati samopouzdanje ako je moj problem u glavi, inace imam 24 god erekcija mi je jako slaba, kada sam sa devojkom erekcija mi je skoro nemoguca, a jutarne erekcije imam ali nisu redovne. I zanima me koliko u kutiji cialisa ima tableta, koliko bi trebao da popijem ako je taj problem resiv. Pozdrav

    Odgovoreno: 09. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Cialis je vrlo delotvoran lek, ali naravno necete stalno da ga uzimate.
      u dozi je od 10 i 20 mg. Vi uzimajte manju dozu i ne vise od dva tri puta nedeljno.
      postoji jos mnogo preparata koji se koriste kod ed/obavestite se sa interneta/.
      problem koji sada imate je verovatno povezan sa stresom i to ce te vremenom
      da prevazidjete.