Postovani dr bocokicu, imam 22 godine i moj problem je sledeci. Imam tisonove zlezde. Imao sam ih i u pubertetu ali mi to tada nije smetalo i nisu bile toliko izrazene. Nisu su ni sada u odnosu na slike koje sam pronasao na netu, ni priblizno. Medjutim sada je to pocelo da mi smeta, prvenstveno meni a i mojoj devojci i zato hocu da ih ukolonim. Moje pitnanje za vas je kako da ih ukolonim, gde je najbolje da to da uradim i koliko to kosta? Molio bih vas da mi odgovorite. Hvala unapred na odgovorima i veliki pozdrav za vas.

    Odgovoreno: 19. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Ako nemate gde, ja to radim uspesno radiotalasima. Cena je od 100 do 150 evra, zavisno od
      zahvacene povrsine promenama.
      mozete se javiti na moj e mail.