Postovani doktore, pre 2 meseca mi se javio bol oko testisa, otisao sam kod urologa, uradjen ultrazvuk, i rekao mi je da je to upala epididima i da pijem 15 dana humoral forte. To sam i uradio, bol je prestao na neko vreme, ali se ponovo javio. Ponovo sam otisao i uradio spermokulturu u urinokulturu. . Rezultati. . Urinokultura sterilna, dok su u spermi pronadjene bakterije citrobakter. Dao mi je da pijem 7 dana ciprocinal. Novi nalaz spermokulture je sterilan. Medjutim bol i dalje postoji u blazem obliku i nakon 10 dana od terapije. Da li je to normalno i da li je ta upala izleciva ili ce me tako stalno boleti?? Hvala vam puno

    Odgovoreno: 02. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Uroloske infekcije se tesko lece, narocito infekcija epididimisa i prostate.
      potrebno je duze vreme uzimati antibiotike ali kako oni imaju i nezeljena dejstva,
      ja mojim pacijentima predlazem biljne preparate koji se mogu uzimati
      dugo vremena bez ikakvog nezeljenog dejstva. Vama bi u obzir dosao
      paraproteks, probiobalance i omega 3 od tri do sest meseci.
      videti na www. Biobalance. Rs