Imam azospermiju, dva puta radio spermogram i nije pronadjen ni jedan spermatozoid. Sada po preporuci doktora koristim proxeed i vitamin b i c. Zanima me da li je normalan testosteron 7, 87 i koje su normalne dimenzije testisa jer su moji testisi 30x20mm i da li se oni smatraju smanjenim testisima, da li je to uzrok moje neplodnosti?

    Odgovoreno: 03. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Testisi su vam u granicama a i testosteron. Nadam se da ste uradili
      kompletna hromozomska i hormonalna ispitivanja.
      ako je sve to iscrpljeno onda dolazi u obzir biopsija testisa.
      mislim da terapiju koju koristite stopirate dok se azospermija definitivno
      ne definise.