Postovani, prije 20 dana sam primio poprilicno jak udarac u desni testis, tu istu noc kad sam pregledavao testis, primjetio sam malu kvrzicu, velicine otprilike kao glava sibice. Tek jucer sam otisao kirurgu (posto izgleda da nasa bolnica nema urologa) i objasnio sam mu sve i rekao gdje se nalazi, no kirurg mi je rekao kako on nista ne primjecuje i da je sve u redu. Djelovao mi je kao nezainteresiran, samo da me se sto prije rijesi. Medicinska sestra je spomenula da bi urolog trebao doc za koji tjedan ne znaju ni oni tocno kada. Da li bih se trebao zabrinjavati oko kvrzice ili da vjerujem kirurgu? Da li da odem u neki drugi grad gdje imaju urologa ili da cekam da stigne ovdje?

    Odgovoreno: 07. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Kvrzica koju ste napipali sigurno nije posledica udarca u testis.
      posle povrede-udarca u testis doslo bi do otoka testisa i izliva u skrotalnu kesu
      i to bi bilo jako bolno. Ne bi vi mogli tri nedelje da ne nadjete urologa.
      mislim da to sto ste napipali nije nista znacajno. Imate vremena da sacekate urologa.