Poštovani, molim da mi odgovorite kako da pronadjem "uroplacental" koji je proizvodio institut inep iz zemuna. Hitno je, nalazim se u komplikovanom postoperativnom stadijumu, a bešika mi, je od ranije hemoterapije, već znatno oštećena. Hvala i pozz mira

    Odgovoreno: 15. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #53118

    • Ne znam odkle onako sroceno pitanje administratoru - ja to nisam napisala tako. . Znam da nema nigde uroplacentala ili samo placentala i da se nije prodavao po apotekama niti ce se pr5odavati, ako ga bude. Pomoc je mozda mogla da usledi-gde se proizvode maticne celije, u srbiji, ako se proizvode. Ili gde bih mogla da se obratim za pomoc nemojte da mi objasnjavate kako saksija ima rupu kada ja to znam poodavno. Moje pitanje je bilo zasto je prekinuta proizvodnja kada je to preparat koji je potreban mnogim ljudima-mnogima je i pomogao. Moze li da se napravi iznimka i nekim lex specijalisom pokrene ponovna proizvodnja u inepu. To bi recimo bio pravi odgovor, a ne dajte nam prilog a mi cemo vama dati sipak. Mozda i nije lose-pun je c vitamina, a to je vitamin koji podstice proizvodnju maticnih celija- da li ste mozda to znali ili vas ne interesuje?