Doktore imam 23 godine do sada nisam imao problema sa erekcijom, imao sam devojku 5 meseci, imali smo vishe puta dnevno odnose i sve je bilo u redu dok nismo raskinuli zbog nekih luposti i ja sam se tu vidno potreso. Sada se i dalje vidjam sa njom tako povremeno i po nekad erekcija bude normalna kao i pre, a ponekad jednostavno dodje do erekcije i penis mi padne, a nekada uopshte nece da dodje do erekcije. Da li to samo trenutno zbog stresa ili je neshto drugo u pitanju? Ovo mi se desava zadnjih mesec dana, mozda malo manje.

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovani,
      To je posledica stresa koji ste doziveli zbog raskida. Resenje je ili da raskinete
      skroz ili da pocnete sve iz pocetka. Ovako, ni tamo ni ovamo, za posledicu imate to sto imate.