Zdravo doktore. Htjela bih da vas pitam nesto u vezi mog decka, izlazimo nesto kratko nekih mjesec i po, ne zivimo u istom gradu mada se dugo znamo, ne vidjamo se stalno, skoro smo imali odnose, tj pokusali, jer bili smo u kola na izgled sve je bilo ok dok nije poceo da se svlaci njegov penis je ''pao'' pokusala sam sve ali nista, nije uspio da prodre u mene, iako je na kraju dok sam ga rukom dirala svrsio, ali njegov penis je bio skoro pa potpuno mlitav, mislila sam da je bio previse uzbudjen i da mu je smetalo sto je u kola, ali drugi put opet je bilo isto dok smo imali peting penis mu je bio malo cvrsci ali cim je krenuo da prodre u mene pao je kao posle svrsavanja, istina tada smo bili u njegovoj kancelariji uvece sve je bilo zakljucano tako da nije mogao niko da udje, ja nisam rekla nista jer znam da mu je stalo do mene, on se vadio na to da nema nista bez kreveta, sad ne znam sta da mislim da li on ima neki problem, da li treba da ga pitam mada ne bih znala ni kako da ga pitam a da ga ne uvrijedim. . . Ne znam, stalo mi je do njega, ali ako ima neki takav problem ne znam ni sta da mu kazem ni sta da uradim da mu pomognem.

    Odgovoreno: 04. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Imajte strpljenja sa vasim deckom, jer posle svega njemu je najteze,
      a vi mu mozete najvise pomoci.
      uostalom, uvek imate vremena za uzmak.
      bilo bi dobro da se obratite i psihologu.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #47269

    • Doktore hvala vam na odgovoru, jasno je meni da bi bilo ok obratiti se doktoru, ali ja nisam nesto dugo sa njim da bih mogla tek tako da mu kazem da nesto nije ok. I da bi trebao da se obrati psihologu, mozda je najpametnije sacekati jos malo, pokusavam da mu pokazem da nisam razocarana ali bojim se da ako se ponovi, necu moci to da glumim, zelim zaista da mu pomognem, trudim se ali ne znam vise kako, svakako puno vam hvala sto ste odvojili malo vremena da mi odg.