Poštovani doktore,
    Pozdrav. pre par dana imao sam pad sa grede na drugu gredu gde sam se dočekao na trtičnu kost možda i u predelu između nogu ne u same testise. Nije bilo loma (samo bolovi od udarca) ali sam primetio pre neki dan krv u spermi! Sada me zanima da li je to posledica tog pada i da li moram na preglede? Do sada sam imao dve ejkulacije i u obe je bilo krvi!
    Unapred zahvalan za odgovor!

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako do ove povrede-pada-najahivanjem na gredu niste imali krv u spermi onda se obavezno javite urologu jer je možda došlo do povrede uretre-mokraćnog kanala koji sprovodi mokraću od bešike. Ako je krvi u spermi bilo i pre povrede onda se radi o upali prostate.
      Pozdrav.