Poštovani,
    Molim komentar sledećeg spermograma: volumen: 1,8 x 10³/l, izgled: Beličast, ph: 8,0, broj spermatozoida u l: 130,0 x 10³/l, pokretnih posle 30 min.: 0,33 arb. jed. slabo pokretnih: 0,47 arb. jed. nepokretnih: 0,20 arb. jed. normalni oblici: 0,60 arb. jed. pataloški oblici: 0,40 leukociti u v. P.: 0, eritrociti: 0, epitalne ćelije: 0, arb. jed. fruktoza: 1,0 arb. jed. aglutinacija spermatozoida: 0, arb. jed. viskoznost: 3,0.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Spermogram je zadovoljavajući a biće još bolji ako tri meseca uzima proxeeda plus po upustvu i pije kapi oxymaxa `60 na dan u dva litra vode` i po jednu kapsulu omega 3. Čujemo se za tri meseca sa novim spermogramom.