Već više godida imam problem sa učestalim noćnim mokrenjem. Imam 34 god i mislio sam da je bhp, ali tri urologa koja sam promenio su mi rekli da nije (ultrazvučni pregled i prstom) , i da je možda u pitanju psihički problem. Nalaz spermokulture, urina i urinokulture uvek je bio negativan. Pio sam razne lekove, ali bez neke pomoći. Pošto sam u braku 4 god. A bez dece zbog asthenospermie, da li je ovo uzrok moje lošije plodnosti.

    Odgovoreno: 13. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Bhp se ne javlja u vasim godinama.
      tegobe koje imate treba dobro istraziti jer su one verovatno razlog stanja spermograma.
      zato predlazem da nadjete ozbiljnu ordinaciju koja se bavi muskim sterilitetom.