Postovani dr, javila mi se ova promena na glansu nzm tacno kada, ali ima duze vreme, ne pecka, ne boli, ne svrbi, kao da se siri. . Mazao sam razne masti, triderm, kansten, daktanol, ali nesto nisam primetio boljitka. . Nisam isao kod lekara! Nisam imao nikakvih sex. Odnosa. . Plasim se da nije neki karcinom? Sta mi vi savetujete. . Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 04. 2014.
    • Poštovani,
      Sem crvenila i crvenih tackica nista vise ne primecujem na slici.
      pokusajte sa brisom prepucijuma na bakterije i gljivice.
      odnosi sa zastitom.
      lecenje bi islo posle nalaza.
      nema znakova karcinoma ne plasite se.

      bocokic dr ljubisa, urolog
      poliklinika"bocokic"
      nikoletine bursaca8
      nis